4 savaičių – plano parengimas

Subalansuotos mitybos plano parengimas – tai procesas, kurio metu sudaromas išsamus ir profesionalus mitybos planas su nurodytu aiškiu tikslo priemonių kompleksu. Studijoje MoVictus kiekvienas klientas sužino, kokia metodika jam tinkamiausia, kokios priemonės ne tik patikimos ir efektyvios, bet ir sveikos. Pagal asmenines kliento fizines savybes, segmentinės kūno sandaros analizės rezultatus, norus ir gyvenimo būdą kuriamas individualus subalansuotos mitybos planas.

Dauguma norinčiųjų pokyčių ar pagalbos, dažniausiai ieško internete, pas draugus, sporto klube, kirpykloje – visur, kur galima rasti lengvų ir neįtikėtino poveikio dietų ar kitų stebuklų, padėsiančių greitai ir be vargo pasiekti tiklui. Tačiau itin dažnai nutinka priešingai: sugaištama daug laiko, išmetama krūva pinigų, o dėl neaiškaus ir netinkamai subalansuoto plano rezultatų nesimato. Pavargę nuo diletantiškai parengtų ir neveiksmingų dietų, turintieji tikslą ne tik jo nepasiekia, bet ir nusivilia visais patarimais, taip pat savimi. Todėl mes patariame: ketinantiems patobulinti kūno linijas ir pradėti sveikai bei visavertiškai maitintis, labai svarbu kreiptis į šios srities specialistus. Tam esame mes – sveikatingumo studija MoVictus!

MoVictus – tai patyrusių ir kvalifikuotų sveikatingumo bei mitybos specialistų komanda, kuri, atsižvelgdama į asmeninius kliento pageidavimus ir tikslus, sveikatos būklę, kūno analizės rezultatus, kraujo tyrimo rezultatus, pomėgius bei galimybes, sukuria kiekvienam individualų subalansuotos mitybos planą.

PASIEK REZULTATĄ +37069457744

 

Kodėl verta rinktis MoVictus?

  • Segmentinės kūno sandaros analizės – Tanita MC-780 medicininio prietaiso pagalba, kliento tiklsas pasiekiamas efektyviau ir tikslingiau.
  • Kokybiška ir saugu – mitybos planą rengia patyrę mitybos specialistai ir gydytojas;
  • Efektyvu – subalansuotos mitybos plano parengimas vyksta, atsižvelgiant į individualius kliento poreikius ir tikslus, todėl taikoma pati tinkamiausia ir efektyviausia metodika tikslui pasiekti;
  • Paprasta – planas aiškiai ir išsamiai pristato priemones, kuriomis vadovaujantis pasiekiami geriausi rezultatai;
  • Sveika – subalansuota mityba, informatyvi edukacija sveikesnės gyvensenos klausimais lemia puikią fizinę būklę ir aukščiausią gyvenimo kokybę.