Sporto mityba

Sportas ir mityba – vienas kitą puikiai papildantis derinys, arba tobulas sveikos gyvensenos kokteilis, kurį privalo vartoti kiekvienas, norintis dailių kūno linijų, geros savijautos ir kokybiško gyvenimo.

Mes žinome, kaip sunku keisti gyvenseną, prie kurios esame įpratę. O imti sportuoti ir dar atsisakyti seniai susiformavusių mitybos įpročių – tai dvigubai sunkesnis darbas, kuriam pasiryžti dažnai būna itin sunku. Tačiau labai svarbu suvokti, jog šie du sveikos gyvensenos komponentai vienas be kito egzistuoti negali, antraip, rezultatai nedžiugina ar bent nedžiugina tiek, kiek galėtų.

Sportuojantys asmenys stiprina savo kūną, mažina riebalų kiekį, tampa atsparesni įvairioms ligoms, turi daug vidinės energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Tačiau nekeičiant mitybos įpročių, valgant per daug, per mažai, nereguliariai ar monotoniškai, nubraukiami visi sporto rezultatai ir grįžtama į pradinį tašką. Tokiu atveju sportas dažnai tampa beprasmiu Sizifo darbu, neatnešančiu jokios realios naudos.

Profesionaliai parengtas individualus subalansuotos mitybos planas prisideda prie imuninės sistemos stiprinimo, užtikrina tinkamą energijos kiekį, užkerta kelią riebalų kaupimuisi, prideda geros nuotaikos, kelia fizinį aktyvumą ir puikią savijautą. Todėl suderinus tikslingą mitybą ir fizinį aktyvumą, galima džiaugtis tiek puikia sveikata, tiek dailiomis, lieknomis bei tvirtomis kūno linijomis.

Mityba yra labai svarbi, norintiems maksimalių rezultatų. Tinkamai ir tikslingai suderinti sportą ir mitybą – pakankamai sudėtingas, specialių žinių reikalaujantis procesas. Vienaip maitinamasi auginant kūno masę ir didinant raumenų kiekį, dar kitaip – metant svorį ir deginant riebalus. MoVictus – visų šių niuansų, susijusių su sporto mityba, specialistė, padėsianti, patarsianti ir paskatinsianti siekti kaip įmanoma geresnių rezultatų.