SUBALANSUOTO MITYBOS PLANO PARENGIMAS

Subalansuotos mitybos plano parengimas – tai procesas, kurio metu sudaromas išsamus ir profesionalus mitybos planas su nurodytu aiškiu lieknėjimo priemonių kompleksu. Studijoje MoVictus kiekvienas klientas sužino, kokia lieknėjimo metodika jam tinkamiausia, kokios lieknėjimo priemonės patikimos ir efektyvios. Pagal asmenines kliento fizines savybes, norus ir gyvenimo būdą kuriamas individualus subalansuotos mitybos planas.

 

Plačiau

SEGMENTINĖ KŪNO SANDAROS ANALIZĖ

.

Segmentinė kūno sandaros analizė – tai procesas, kurio metu kūno analizatoriumi išsamiai tiriama kliento kūno sudėtis. Tyrimo metu galima nustatyti ir įvertinti kūno masės indeksą, liesosios ir riebalų masės santykį, kūno raumenų masę, riebalų pasiskirstymą, medžiagų apykaitą, biologinį amžių ir kt.

Tyrimas atliekamas moderniu kūno analizatoriumi, kuris nesukelia jokių nemalonių pojūčių, veikia tiksliai, greitai ir kokybiškai. Gautus rezultatus duomenis pakomentuoja ir rekomendacijas teikia profesionalūs MoVictus mitybos specialistai ir gydytojas.

Plačiau

SPORTO MITYBA IR INDIVIDUALIOS TRENIRUOTĖS

Sporto mityba yra labai svarbi, norintiems maksimalių rezultatų. Tinkamai ir tikslingai suderinti sportą ir mitybą – pakankamai sudėtingas, specialių žinių reikalaujantis procesas. Vienaip maitinamasi auginant kūno masę ir didinant raumenų kiekį, dar kitaip – metant svorį ir deginant riebalus. MoVictus – visų šių niuansų, susijusių su sporto mityba, specialistė, padėsianti, patarsianti ir paskatinsianti siekti kaip įmanoma geresnių rezultatų.

Plačiau