Tiems, kas neabejingas sveikatai ir gerai savijautai. Profesionalūs patarimai, pastovus dėmesys ir individualus požiūris.  Jūsų studija man geriausias metų atradimas! Drąsiai rekomenduoju, nes žinau, kad kiekvienas besikreipiantis atras naudą.

 

Vytautas Janušonis

Jūsų profesionalumo ir bendro darbo rezultatų dėka šiandien galiu džiaugtis pasiektais rezultatais – atsikračiau 14 kg. Kantrybė, individualus dėmesys bei žinoma, malonus ir žmogiškas bendravimas. Tik patys geriausi atsiliepimai.

 

Donatas Pocesiunas

Per savaitę pajutau teigiamų pokyčių:
– pagerėjo atmintis ir dėmesio susitelkimas;
– sumažėjo riebalų;
– pagerėjo pilvo vidinė energija

 

Spr Dovilė

Sakau didelį ačiū „MoVictuS“ komandai už nuoširdų dalijimąsi žiniomis, savąja patirtimi, teigiamomis emocijomis. Tiesiogine to žodžio prasme įtikino patikėti savimi, jog „tu gali“. Jaučiuosi nuolat motyvuota ir labai palaikoma. Šiandien džiaugiuosi padidėjusia energija, geresne nuotaika bei atsikratytu svoriu. Mitybos planas man padėjo suvokti ką ir kada geriausia valgyti, sužinojau daug sveikų ir lengvai paruošiamų receptų. Nenustokite augti, tobulėti ir „sveikinti“ mūsų visuomenės! Nes nėra nieko maloniau, kaip dirbti su žmonėmis, kuriuos “veža” jų veikla!

Valentina Fumito
Žemai lenkiu galvą prieš Movictus 🙂
Pradėjome dirbti sausio mėnesį ir per pusę metų pavyko kardinaliai pakeisti gyvenimą – atsisakyti tikrai žalingų ir sveikatą žalojančių įpročių bei juos pakeisti sveikais, pvz.: anksčiau išgerdavau tik 1-2 stiklines vandens per dieną, dabar – kaip minimum 1,5 – 2 litrai per dieną; anksčiau maisto racionas buvo skurdus ir nevisavertis (picos picos ir dar kartą picos), dabar – dievinu košes, daržoves ir… žuvį 🙂 Iki pažinties su Movictus nesuvokiau, kas yra ta sveika mityba iš tiesų ir kaip visa tai aplamai veikia, taigi mokytis teko nuo nulio. Po pusės metų darbo kartu jaučiuosi kaip visiškai naujas, vietomis netgi labai sveikas žmogus, na o nutirpę kilogramai – tarsi bonusas už gerą darbą 🙂
Tris kart AČIŪ ❤️

<meta name=”verify-paysera” content=”b2792659d232a739394235054e4ae617″>

http://www.jususvetaine.lt/paysera_b2792659d232a739394235054e4ae617.html

Jolanta Jolanta Glaveckaite
Įspūdžiai tik patys geriausi!
Tobūlai atliktas darbą,visada domisi kaip sekasi,padėda nenuleisti rankų,siekti užbrėžtų tikslų
Esu labai laimnga ir dėkinga už kantrybe ir profesionalumą!
Visoms rėkomenduoju!
12savaičių rezultatai