Neretai kalbama, kaip svarbu mokėti save motyvuoti, paskatinti imtis pokyčių ir iš esmės keisti savo įprasta vaga tekantį gyvenimą geresnių gyvensenos įpročių link. Tačiau ne kiekvienas geba rasti giliai viduje slypinčius atsakymus, kokiu būdu pasiekti savo tikslą, kaip pažaboti ryžtą ir imtis tinkamų veiksmų – juolab, kad dažniausiai kliudo ir žinių bei patirties stoka. Sveikos gyvensenos studija MoVictuS plačiai atveria duris visiems, turintiems neišpildytų norų, svarbių tikslų, trokštantiems pokyčių, tik nerandantiems tinkamų sprendimų ir negalintiems įveikti vidinių priešpriešų, trukdančių žengti lemtingą žingsnį. Kiekvienas daugelį metų ieškojęs savo kelio, pervargęs nuo neveiksmingų dietų, išsikankinęs treniruoklių salėje, sulauks deramo palaikymo, paskatinimo ir konkretaus plano, kaip pasiekti maksimalių rezultatų. Nekantriai laukiame Jūsų MoVictuS studijoje.

Kodėl verta rinktis MoVictus?

  • Segmentinė kūno sandaros analizė – Tanita MC-780 medicininio prietaiso pagalba, kliento tikslas pasiekiamas efektyviau ir tikslingiau.
  • Kokybiška ir saugu – mitybos planą rengia patyrę mitybos specialistai ir gydytojai;
  • Efektyvu – subalansuotos mitybos plano parengimas vyksta, atsižvelgiant į individualius kliento poreikius ir tikslus, todėl taikoma pati tinkamiausia ir efektyviausia metodika tikslui pasiekti;
  • Paprasta – planas aiškiai ir išsamiai pristato priemones, kuriomis vadovaujantis pasiekiami geriausi rezultatai;
  • Sveika – subalansuota mityba, informatyvi edukacija sveikesnės gyvensenos klausimais lemia puikią fizinę būklę ir aukščiausią gyvenimo kokybę.
    PASIEK REZULTATĄ   +37069457744       labas@movictus.lt