Nemylite savo kūno ir skundžiatės prasta savijauta?

Šiomis dienomis vis daugiau žmonių susiduria su sveikatos problemomis. Kiekvieną dieną jaučiasi išsekę, suirzę ir neturi savyje motyvacijos atlikti paprasčiausiems dienos darbams. Norite pokyčių, norite iš naujo pamilti savo kūną? Jei taip, tuomet ši žinutė skirta Jums.

Mitybos specialistas – žmogus, kuris turi daug žinių apie mitybą. Mitybos specialisto pagrindinis tikslas yra padėti savo klientui suprasti, kad viskas, ko reikia darniai kūno veiklai, galime rasti maiste.

Ne vienas iš mūsų yra girdėjęs posakį: „Sveikame kūne-sveika siela”, tai ne kas kitas, kaip eiliškumas. . Jei tavo mityba yra subalansuota ir sveika , jei tavo kūnas aprūpinamas jam reikalingomis medžiagomis, tuomet ne tik tavo kūnas, bet ir siela turi balansą.

Mitybos specialisto pagalba yra reikalinga kiekvienam iš mūsų. Štai keletas atsakymų kodėl:

Sveikatos problemos – turi problemų su sveikata, kankina skausmai ir geri vaistus? Pats laikas susirūpinti savo mityba, Jūsų organizmas rodo Jums pirmuosius artėjančios ligos ženklus.

Mitybos specialistas yra bendraujantis žmogus, kuris  palaiko žmogų ir skatina jį išsikelti savo tikslą, padeda išsiaiškinti ką mėgsta ir ko vengia. Mitybos klaidų įvardinimas žinant žmogaus meniu –vienas svarbiausių aspektų tobulėjimo link. Kyla klausimas, kodėl žmogus žinodamas, kad nuodija ir žaloja ne tik save, bet ir savo sielą, o svarbiausia savo vaikus ir savo šeimą, nesustoja ir nesikreipia į specialistą pagalbos?

Jūsų tikslas –gražios  kūno formos?  Norint turėti gražų kūną – kelių kartų sporto salėje per savaitę nepakanka. Tik suderinę sportą su sveika mityba galime matyti aiškius rezultatus.

Kiekvienas žmogus turi žinoti, kad patikėdamas savo sveikatą  specialistui, gaus grįžtamąjį ryšį, kuris yra nenutrūkstamas. Gebėdamas rinkti informaciją apie save, savo pastebėjimus  ir kilusius klausimus apie maistą – kreipsis į specialistą ir gaus atsakymus, kurie leis toliau tobulėti. Kuo daugiau žmogus sužino ir išmoksta, tuo daugiau jis gali panaudoti gyvenime. Visuomet svarbiausia yra žengti pirmąjį žingsnį, o jei tai jau išdrįsote, svarbu nesustoti  ir stengtis atrasti sveiko kūno ir sielos harmoniją.