Kodėl MoVictuS neįsivaizduoja savo darbo be kūno masės analizatoriaus?

Kodėl MoVictuS neįsivaizduoja savo darbo be kūno masės analizatoriaus?

 

Kiekvienas savo srities profesionalas turi savo įrankius: kaip chirurgas darbuojasi skalpeliu, duobkasys – kastuvu, žurnalistas – diktofonu, taip mitybos specialistas savo darbui pasitelkia nepakeičiamąjį kūno masės analizatorių. Tai priemonė, kuri padeda atrasti įvairius atsakymus ir sprendimus bei užtikrina kokybišką mitybos specialisto darbą.

Kam jis skirtas? Pirmiausiai, klientų, turinčių klausimų dėl savo kūno būklės, ieškančių atsakymų, kaip patobulinti savo gyvenseną bei kuria kryptimi judėti, kūno analizei. Analizatorius perspėja apie gresiančias ligas ir pavojus, nustato, kokių medžiagų trūksta organizmui, kaip keičiasi žmogaus kūno struktūra, kaip pasiskirsto skysčiai. Analizatoriumi galima nustatyti ne tik asmens svorį, kūno masės indeksą, bet ir riebalų kiekį, raumenų kiekį, kaulų masę, vandens kiekį, taip pat bazinę kalorijų normą, raumenų ir riebalų santykį, biologinį amžių bei – svarbiausia – visceralinių riebalų kiekį.

Pavojingųjų visceralinių riebalų kiekis nustatomas tik kūno masės analizatoriumi. Kalbant apie visceralinius riebalus, verta paminėti, jog tai yra už poodinius riebalus gerokai pavojingesni  riebalai, į kraujotakos sistemą išskiriantys kepenis veikiančias riebiąsias rūgštis. Visceralinių riebalų gali būti ne tik stambaus žmogaus kūne. Net ir iš pažiūros liekni žmonės, išsityrę kūno masės analizatoriumi, gali būti nemaloniai nustebinti, sužinoję, jog jų kūne aptiktas didelis kiekis visceralinių riebalų, kurie signalizuoja slaptąjį nutukimą. Tai reiškia, jog, norint pašalinti pavojinguosius riebalus, šį tą žmogaus gyvenime reikės keisti: apsilankyti pas šeimos gydytoją ar kitus specialistus, keisti mitybos ir gyvensenos įpročius. Nustatyti visceralinių riebalų kiekį yra labai svarbu, nes tik laiku nustačius pavojų galima išvengti tokių baisių ligų, kaip cukrinis diabetas, širdies, endokrininės ligos, insultas ir t.t.

Reguliariai tiriantis kūno masės analizatoriumi, gaunami tikslūs atsakymai, kaip veikia mitybos specialisto sudarytas maisto planas, ar nieko netrūksta, iš kur kūnas ima jam reikalingas medžiagas, kaip keičiasi – progresuoja ar regresuoja – žmogaus kūnas. Kūno masės analizatorius dažnai veikia kaip pats geriausias motyvacijos šaltinis: geri analizės rezultatai įkvepia žmones tęsti sveikos gyvensenos kelią, o prastesni rezultatai motyvuoja ugdyti stipresnę valią ir prisijungti prie darančiųjų didelį progresą.

Kūno masės analizatorius veikia greitai ir labai tiksliai, todėl tai yra vienas patogiausių ir kokybiškiausių būdų išsitirti, sužinoti svarbios informacijos apie savo kūną, suformuluoti aiškias išvadas, užkirsti kelią galimiems pavojams bei gyventi kur kas sveikesniems ir laimingesniems.