Tiems, kas galvoja, kad norint sulieknėti, reikia pradėti nuo griežtos dietos ar sporto salės, reikėtų pergalvoti viską iš naujo. Anot mitybos koučerės ir sveikatingumo koučinimo studijos „MoVictuS“ įkūrėjos Monikos Stankevičienės, norint atsikratyti nereikalingų kilogramų, pirmiausia reikėtų tam pradėti ruoštis psichologiškai ir pakeisti savo mąstymą. Būtent dėl to pati 40 kilogramų atsikračiusi moteris įkūrė tokią sveikatingumo studiją, kurioje savo klientams siūlo ne tik mitybos bei sporto planų sudarymą, bet ir psichologinę pagalbą.

Išmokti mylėti save

Visai neseniai visoje Lietuvoje plačiai duris atvėrusi „MoVictuS“ studija yra pirmoji tokia, teikianti pagalbą tiems, kas turi neišpildytų norų, svarbių tikslų, trokštantiems pokyčių, tik nerandantiems tinkamų sprendimų ir negalintiems įveikti vidinių priešpriešų. Studijos įkūrėja M.Stankevičienė sako, kad ši studija – tai vieta, kur žmonės bus mokomi ne tik, kaip reikia teisingai maitintis, bet ir kaip atrasti tikruosius savo tikslus, juos pasiekti, įgyvendinti bei mylėti save. „Mano tikslas per kuo trumpesnį laiką padaryti žmogų sąmoningesnį, kad ilgainiui jis pats suprastų, ko jam reikia, o ko ne“, – sakė mitybos specialistė.

Nors šiandien dietų ir sporto pratimų pasirinkimas interneto platybėse itin platus, anot studijos įkūrėjos, „MoVictuS“ verta rinktis dėl kelių priežasčių. Čia klientai bus mokomi sąmoningai elgtis su savo kūnu ir sužinos mitybos subtilybes bei jų teikiamą naudą. „Aš esu pasirengusi žmogui suteikti asmeninę motyvaciją. Kadangi pati atsikračiau 40 kilogramų, žinau, koks nelengvas yra šis kelias, ir kaip svarbu palaikyti kitą tiek psichologiškai, tiek emociškai.  Būtent todėl ir nusprendėme, kad būsime pasiekiami bet kuriuo paros metu“, – sakė M.Stankevičienė. Anot mitybos specialistės, daugelio dietų nepasiteisinimo priežastis glūdi ne pačioje dietoje, o žmogaus galvoje. „Jei mums reikia ką nors daryti pagal itin griežtas taisykles, ateis momentas, kai galų gale mes vis tiek palūšime. Mūsų studija išsiskiria tuo, kad savo klientams suteikiame laisvę, keičiame jų požiūrį į save ir aplinką“, – sakė studijos įkūrėja.

Nuo vaikų – iki senjorų

Nors daugelis įsivaizduoja, kad sulieknėti pirmiausia ryžtasi vidutinio amžiaus moterys, studijoje „MoVictuS“ laukiami tiek vaikai, tiek senjorai. „Šiandien labai aktuali tema yra vaikų nutukimas, todėl norime paskatinti tėvelius nenumoti ranka, nes čia svarbiausia yra ne grožis, o sveikata. Tuo tarpu senjorai Lietuvoje yra veltui nurašomi. Manoma, kad jiems nieko nereikia, niekas jiems neįdomu. Bet taip nėra. Tai tik stereotipas. Jie lygiai taip pat nori mokytis ir ko nors siekti“, – sakė M.Stankevičienė.

Anot jos, didžiausias kliūtis, neleidžianti sulieknėti ir sveikai gyventi, manymas, kad tam trukdo prigimtis. „Dažniausias mitas yra tas, kad žmonės mano, jog toks yra jų kūno sudėjimas. Jie nepasitiki savimi, dėl to viską „nurašo“ genetikai. Tai netiesa. Aš noriu parodyti, kad bet koks jų noras yra įgyvendinamas“, – sakė studijos „MoVictuS“ įkūrėja.

Dar vienas sveikos gyvensenos „priešas“, anot jos, aklas pasitikėjimas reklamomis bei prekių ženklais. „Mums duoda, mes imame. Mes žiūrime, bet nematome. Žmogus nėra sąmoningas dėl to, ką deda į burną. Mums trūksta žinių“, – teigė M.Stankevičienė. Pasak jos, sveikai maitintis tikrai nėra brangu ar monotoniška. Mitybos specialistė patikino, kad kiekvienam, besikreipiančiam į jos studiją, ji parodys, koks įvairus yra maistas ir kaip maisto gaminimas gali tapti kūrybiniu procesu.

Būtent studijoje „MoVictuS“, anot įkūrėjos, pagalbą ir palaikymą ras kiekvienas, daugelį metų ieškojęs teisingo kelio, pervargęs nuo neveiksmingų dietų bei išsikankinęs treniruoklių salėje. Čia klientai sulauks ne tik deramo palaikymo, paskatinimo ir konkretaus plano, kaip atrasti vidinę harmoniją, bet ir patarimų, kaip pasiekti maksimalių rezultatų.

„MoVictuS“ sveikatingo studija teikia šias paslaugas:

  1. MENIU sudarymas pagal Jus.
  2. Segmentinė kūno sandaros analizė.
  3. Sporto mitybos plano parengimas.
  4. Seminarai.
  5. Konsultacijos (mitybos klausimais) galimi pokalbiai tiek gyvai, tiek internetu.
  6. Asmeninė priežiūra (bet kuriuo paros metu telefonu).